Grunt pod osiedle domów jednorodzinnych

działka budowlana • na sprzedaż • rynek wtórny • Jarszewko

1 970 500  • 56300 
35 zł za m2

 Dodaj do schowka Usuń ze schowka Kontakt

Szanowni Państwo!

Serdecznie polecam działkę budowlaną o powierzchni 5,6ha w miejscowości Jarszewko w gminie Stępnica.

Grunt sprzedawany w całości - bez podziału geodezyjnego. Uchwalony w lipcu 2014 Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, przeznacza teren pod zabudowę jednorodzinną bliźniaczą i wolnostojącą, w części pod zabudowę mieszkaniowo-usługową oraz pod usługi ogólne, usługi handlu o powierzchni do 200m2, gastonomię z dopuszczeniem lokalizacji mieszkania dla właściciela. Zaprojektowany podział gruntu na 60 działek budowlanych + drogi wewnętrzne i ciągi piesze zgodnie z załączoną grafiką. MPZP dopuszcza zmianę proponowanego podziału i podział terenu na działki nie mniejsze niż 700m2. W drogach graniczących z działką dostępne wszystkie media: woda, prąd, gaz, kanalizacja.

Jarszewko to miejscowość położona nad Zalewem Szczecińskim jest doskonałym miejscem do budowy domków jednorodzinnych zwłaszcza dla osób lubiących ciszę i spokój. W miejscowości znajduje się piękna plaża z czystą wodą oraz Kanał Żarnowski, którym można dopłynąć kajakiem do wsi Czarnocin i do Zalewu Szczecińskiego. Wieś położona ok. 12 km na północ od Stepnicy, rozlokowana po zachodniej stronie drogi Stepnica - Wolin, w bezpośrednim sąsiedztwie niewielkiego kompleksu leśnego, łączącego się z Puszczą Goleniowską.

Doskonałe miejsce do zlokalizowania osiedla domów jednorodzinnych całorocznych lub wypoczynkowych.

Serdecznie zapraszam do kontaktu i współpracy.

Katarzyna Rataj
+48 502 722 512
k.rataj@wielkopolskie- nieruchomosci.pl

Wielkopolskie Nieruchomości - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości oraz HOME STAGING - przygotowanie nieruchomości do szybkiej transakcji. Oferujemy bezpłatne wsparcie doradców kredytowych! Współpracujemy z prawnikiem, doradcą podatkowym, architektem, geodetą, firmami budowlanymi, deweloperami. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w PZU. Pracujemy solidnie, uczciwie i z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do kontaktu!

Wszelkie informacje zamieszczone na niniejszej stronie internetowej (w tym plany, rysunki, opisy i ceny), nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa cywilnego. 

Dane kontaktowe

Wielkopolskie Nieruchomosci Katarzyna Rataj

ul. Świerkowa 4 62-070 Dąbrowa

tel: +48 502 722 512

numer licencji: 22515

  • powierzchnia: 56300 m2
  • powierzchnia działki: 56300 m2
  • poziom hałasu: cicho
  • media: gaz, kanalizacja, prąd, woda

Dane kontaktowe

Wielkopolskie Nieruchomosci Katarzyna Rataj

ul. Świerkowa 4 62-070 Dąbrowa

tel: +48 502 722 512

numer licencji: 22515